BANK MILLENNIUM PROMOCJA

Bank Millennium Promocja

Bank Millennium Promocja – do zyskania 150 zł bonusu

Ruszyła nowa promocja Banku Millennium, w której można zyskać 150 zł premii. Warunki do spełnienia są bardzo podobne do poprzednich akcji tego typu.

Z okazji można skorzystać do 20 grudnia 2017 roku. Dobrą wiadomością jest to, że organizator ma nieograniczoną pulę nagród.

Kto może więc skorzystać z promocji banku?

W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, posiadające zdolności do czynności prawnych, które po 1 kwietnia 2015 r. nie posiadały w Banku Millennium żadnego produktu (konta, karty, kredytu, itp.). Zasada ta tyczy się również współposiadaczy oraz pełnomocników posiadacza rachunku.

Bank Millennium Promocja – jak zdobyć 150-złotową premię?

Wymogi promocji pokrywają się po części z warunkami, jakie musi spełnić posiadacz Konta 360 by móc cieszyć się z bezpłatnego rachunku, bankomatów i karty. Ale przejdźmy do szczegółów.

W pierwszej kolejności, musimy złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° (lub jego wersji Student). Należy go za pomocą specjalnego formularza, który znajduje się na tej stronie promocji. Ostateczny termin, w którym musimy się zmieścić, to 20 grudnia 2017 roku.

Następnie do 31 grudnia 2017 roku, musimy podpisać z bankiem umowę o prowadzenie rachunku wraz z kartą płatniczą. Kolejnym wymogiem jaki musimy spełnić w tym terminie, jest pobranie i zainstalowanie na telefonie darmowej aplikacji Goodie. Należy również założyć w niej bezpłatne konto użytkownika.

Ostatnim warunkiem promocji, jest zapewnienie wpływu na konto w kwocie min. 1.000 zł oraz wykonanie transakcji kartą (lub BLIK-iem) na dowolną sumę. Te dwa punkty musimy wypełnić zarówno w styczniu jak i w lutym 2018 roku.

Dodatkowe informacje

Jeżeli uda nam się sprostać wszystkim kryteriom, bank przekaże na nasz nowo otwarty rachunek, bonus w wysokości 150 zł. Możemy nim swobodnie dysponować, ponieważ nagroda nie ma charakteru vouchera czy bonu, który musiałby być zrealizowany tylko w odpowiednim punkcie. Kolejną dobrą informacją jest to, że premia jest zwolniona z opodatkowania dla osób fizycznych.

Goodie jest bezpłatną, nowoczesną i intuicyjną aplikacją mobilną. Pozwala na znalezienie cenowych okazji, promocji i kuponów. Wystarczy udostępnić swoją lokalizację, a apka wyszuka punktów w Twoim pobliżu, które aktualnie oferują zniżki na zakupy.

Sprawdź również artykuł – jak założyć konto w banku.

BANK MILLENNIUM PROMOCJA
5 (100%) 1 vote